Унікальна SPA програма – відновлення волосся на молекулярному рівні

SPA-ПРОГРАМА – ЦЕ УНІКАЛЬНА СИСТЕМА РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІКУВАЛЬНОЇ LAKME КОСМЕТИКИ СЕРІЇ K.THERAPY REPAIR ТА СПЕЦІАЛЬНОГО АПАРАТА S-CARE

Брак ліпідів і надмірне зневоднення шкіри голови можуть бути викликані впливом зовнішніх і внутрішніх факторів.
Слабка робота сальних залоз або постійне використання хімічних засобів можуть призвести до пошкодження структури волосся і до їх зневоднення.
Серія лікувальної косметики для волосся k.therapy repair LAKME косметики спеціально призначена для догляду за сухими і пошкодженими волоссям.
Серія K.Therapy repair складається складається з:

 • Відновлюючий шампунь для сухого і пошкодженого волосся LAKME K.THERAPY REPAIR Revitalizing Shampoo,
 • поживний кондиционер LAKME K.THERAPY REPAIR Conditioning Fluid,
 • маска миттєвої дії для сухого і пошкодженого волосся LAKME K.THERAPY REPAIR Nourishing Mask,
 • концентрат для лікування волосся інтенсивної дії LAKME K.THERAPY REPAIR Concentrate,
 • відновлюючий гель для пошкоджених кінчиків волосся LAKME  K.THERAPY REPAIR Repairing Gel.

Відновлюючий шампунь для сухого і пошкодженого волосся LAKME K.THERAPY REPAIR Revitalizing Shampoo зволожує і живить сухе і пористе волосся, завдяки гарному очисному впливу шампунь можна використовувати кожний день, збалансована формула робить волосся м’якими, легкими і блискучими. М’яка формула шампуню LAKME K.THERAPY відновлює натуральні властивості волосся. Кераміди, що входять до складу шампуню взаємодіють з клітинами волосся і зміцнюють їх.

Кондиционер LAKME K.THERAPY REPAIR Conditioning Fluid містить водомасляний комплекс, який створює захисний гідроліпідний шар, при цьому волосся глибоко зволожене та м”яке,
наповнене поживними речовинами та має природній вигляд.

Маска миттєвої дії для сухого і пошкодженого волосся LAKME K.THERAPY REPAIR Nourishing Mask – зволожує і живить дуже сухе волосся і шкіру голови.
Діє безпосередній і стійкий ефект зволоження, відновлення, роблячи при цьому їх блискучими. Пом’якшувальна формула маски надає живильну і зволожуючу дію на волосся.

Масло Бабассу запобігає зневодненню і захищає волосся і шкіру голови.
Містить концентрат льодовикової води, багатої мінералами і оліго- елементами, які природним чином пом’якшують і захищають шкіру голови.
Серія SPA лікування пошкодженого волосся, відновлення волосся
Відновлюючий концентрат для лікування волосся інтенсивної дії LAKME K.THERAPY REPAIR Concentrate. Цей інтенсивний концентрат живить і зволожує волосся.
Волосся стає шовковистим, легко розчісується і легко піддається укладанню. Переваги: забезпечує пом’якшувальний ефект і повний захист для сухого волосся, запобігає зневодненню, захищає волосся і забезпечує блиск. Інтенсивно живильний і зволожувальний концентрат забезпечує пом’якшувальний ефект і захист дуже сухого волосся. Масло Макадамії надає волоссю блиск і шовковистість. Волосся леко розплутується і добре укладається.
Пройшов дерматологічний контроль.

Відновлюючий гель для пошкоджених кінчиків волосся LAKME K.THERAPY REPAIR Repairing Gel – професійний засіб для відновлення посічених кінчиків.
Гель забезпечує повний захист і опірність до руйнування, відновлює волосся, роблячи його блискучим.

Апарат S-care – це революція в області лікування і відновлення волосся

Інноваційний високоефективний апарат для лікування і відновлення, що задовольняє потребам всіх типів волосся.
S-care – це догляд молекулярної точності!

Апарат S-care наділений двома пластинами: перша – ультразвукова, друга – інфрачервона. Ультразвуковий вплив відбувається в процесі роз’єднання молекул води і протеїнів,
які містяться в косметичному засобі LAKME k.therapy repair, до стану пари. У пароподібному стані речовина здатна максимально глибоко проникнути в структуру волосся. А, вже опинившись всередині,
під впливом інфрачервоної пластини, волосина «закривається», створюється як би футляр на кожну волосинку, який, у свою чергу, протистоїть зовнішнім подразникам.

Використання ультразвукового прасування забезпечує практично 100 % проникнення косметичного засобу у волосся, завдяки чому скорочується час відновлення пошкодженої структури волосся.
Волосся стає більш гладким і блискучим, до них приємно торкатись і легко укласти.

Ультразвукова праска стане незамінним засобом, якщо Ви:

 • нещодавно пофарбували волосся,
 • виявили посічені кінчики,
 • вважаєте, що ваше волосся пошкоджене і виглядає втомленим.

Переваги використання:

 • довгостроковий результат: проникнення більшої кількості корисних речовин всередину волосини збереже красу Вашого волосся на тривалий період,
 • доступна ціна,
 • відсутність протипоказань,
 • швидкий ефект.