гель-лак

Послуги манікюру

Як відомо, доглянуті нігті – це одна із ознак краси будь-якої людини. Для того, щоб мати ефектні і оригінальні нігті, потрібно пам’ятати одну важливу річ: догляд за нігтями повинен бути регулярним і систематичним.

Салон-перукарня” Лілія” може запропонувати Вам все, що необхідне для догляду за нігтями. Якщо Вас цікавлять послуги: манікюр, нарощування нігтів, їх дизайн, аерографія та багато іншого, то Ви потрапили саме туди, де потрібно.

Перегляньте наш сайт і, можливо, Ви знайдете щось таке, про існування чого раніше Ви і не чули..

Манікюр

Процедура манікюру відома з давніх часів. Чоловіки завжди надзвичайно цінували жінок з доглянутими гладкими руками. Адже наші руки є в певній мірі візитною карткою.

Гарний вигляд Ваших рук і нігтів залежить від вмілого і систематичного догляду за ними.

Правильно зроблений манікюр допоможе оточуючим оцінити природну красу Ваших рук і м’яку бархатистість Вашої шкіри.

Гордістю нашого салону можна назвати той факт, що всі провідні спеціалісти-майстри манікюру являються дипломованими спеціалістами, тому, записавшись на процедуру манікюру, Ви завжди отримаєте повну і докладну інформацію щодо стану Ваших рук.

Косметика, яку ми використовуємо в нашому салоні – це кращі марки, які забезпечують ідеальний догляд за Вашими нігтями та руками.

Чоловічий манікюр

Для представників сильної половини людства манікюр необхідний як і будь-які інші гігієнічні і профілактичні процедури. На щастя, у сучасному світі відношення чоловіків до свого зовнішнього вигляду змінилося у кращу сторону. Чоловік з доглянутими руками справляє позитивне враження на навколишніх, тому ця процедура особливо важлива для ділових людей.

Процедура чоловічого манікюру в нашому салоні практично не відрізняється від класичного жіночого. По закінченні обов’язкових для манікюру процедур чоловічі нігті полірують спеціальними пилочками й обробляють препаратами, що містять живильні олії, а за бажанням клієнта покривають спеціальним чоловічим лаком (безбарвним). Говорять, що чоловіки, які зробили манікюр один раз, постійно звертаються до цієї процедури – вона приємна і корисна. Після манікюру руки чоловіка виглядають чистими і здоровими.

Нарощування нігтів

Довгі, красивої форми нігті – мрія кожної жінки. Існують різні способи нарощування нігтів: за допомогою акрилу, гелю, силікону, шовку. Система нарощування створює ефект красивих, міцних, здорових нігтів. У нашому салоні нарощування здійснюється шляхом сучасної гелевої технології.

Нігті, зміцнені гелем, мають чудовий вигляд, дуже практичні для їх власниць. Гель тримається довше ніж на натуральних нігтях.

Робити корекцію і манікюр потрібно не частіше 1 разу в 3 тижні, і до того ж, нігті не ламаються і їх можна оформити будь-якої довжини і форми.

Дизайн нігтів

Ви змучились від сірих буднів? Вам набридло все звичайне і одноманітне? Пориньте у світ яскравих фарб і наобмеженої фантазії.

Нейл-дизайн (Nail-design) – особливий напрямок манікюру, свого роду мистецтво. Майстерно виконаний витончений малюнок на Ваших власних або нарощених нігтях з додаванням страз, перлів, металу, блискіток, наклейок допоможе Вам яскравіше виразити свою індивідуальність, підкреслити неповторність Вашого вигляду.

Будь-яка святкова подія – це чудова нагода виділитись і звернути на себе увагу. Чудовий дизайн нігтів допоможе Вам це зробити.

Майстри салону-перукарні “Лілія” допоможуть відтворити  Вашу фантазію в реальність!