Краса молодого та живого волосся починається у салоні!

LAKME представляє цілком оригінальну систему i.plex для волосся, за допомогою якої ви уникнете пошкодження волосся під час фарбування. Її унікальна формула здатна примножувати та відновлювати втрачені дісульфідні зв’язки. Фарбування волосся ще ніколи не було таким безпечним!

i.plex – це інноваційний, довершений та ідеальний триступеневий омоложуючий догляд, який починається у салоні та завершується вдома. Перші два кроки виконуються професіоналами, а саме: додавання і.plex 1/Premium Bond/Підсилювач зв’язків/ після змішування фарби для волосся або освітлюючої пудри з окислювачем кардинально зменшує пошкодження впродовж фарбування, він проникає у волокно волосся та зміцнює його зсередини, створює захисну плівку, яка зміцнює поверхню волосся;

і.plex 2/Keratech i.Power/Догляд для реконструкції/ наноситься після змивання фарбника водою. Це синтетична суміш протеїнів, працює як двокомпонентний клей, який зупиняє дію і.plex 1/Premium Bond/Підсилювач зв’язків/  і максимум зміцнює волосину.

Третій крок, який є заключним та завершує основне коло догляду за волоссям, здійснюється клієнтом вдома при дотриманні порад досвідченого професіоналу. і.plex 3/Hair Perfection/Маска для захисту/ продовжує результат догляду у салоні. Маска, яка глибоко відновлює та захищає волосся. Діє, як засіб проти старіння волосся та продовжує ефект догляду. Волосся стає шовковистим та сяючим.

Як результат – здорове та ідеальне волосся!