Фарбування ВОЛОССЯ

Зараз ми майже щодня чуємо про нові методи фарбування і стає все складніше відрізнити та розібратися в назвах і техніках.

Омбре і сомбре

Омбре і сомбре – основні тренди 2018 року у сфері фарбування волосся. Техніки ці трохи схожі не тільки за назвою, а й за специфікою нанесення фарби, тому їх нерідко плутають. Але при фарбуванні сомбре перехід кольору виходить більш плавним за рахунок використання не одного, а декількох близьких відтінків. Крім того, градація кольору відбувається як по вертикалі, так і по горизонталі. Даний вид фарбування відмінно підійде тим представницям прекрасної статі, які хочуть трохи висвітлити волосся, але не мають часу і можливості підфарбовувати коріння кожні три тижні.

Омбре
Омбре теж є переходом від темніших коренів до світлих кінчиків. Головною особливістю такого фарбування є наявність розмитою кордону між “рідним” кольором волосся і світлими пасмами.

Як правило, омбре роблять на темному волоссі, оскільки перехід найбільш помітний саме на чорних, темно-каштанових або темно-русявих пасмах. Сам же перехід до світлого в даному випадку починається з середини довжини волосся.
Омбре
сомбре

Балаяж

Особливістю цієї модної техніки фарбування є специфічний метод нанесення фарби на волосся. Майстер робить вертикальні мазки пензликом, працюючи тільки з верхнім шаром волосся. При цьому кінчик щітки фактично “мете” по пасмам, створюючи ілюзію природного освітлення.

У 2018 році hair-дизайнери пропонують активно використовувати балаяж в зачісках, оскільки виділення верхнього шару трендовим кольором – темно-вишневим, світло-золотистим, полунично-рожевим і т.д. – виглядає дуже стильно і незвично, освіжає образ і візуально робить зачіску більш об’ємною.

Щоправда, в домашніх умовах пофарбувати волосся за допомогою техніки балаяж практично неможливо, тому в даному випадку краще віддати перевагу салонній процедурі.
Балаяж

Babylights або мікроколорування волосся

Мабуть, найсвіжіший тренд у світі перукарського мистецтва. Така назва колорування виникла тому, що нагадує відблиски сонця у волоссі немовляти. Втім, як би поетично не звучав опис, нас цікавить практика.

Злегка змінити імідж, не змінюючи при цьому основного кольору волосся, допоможе модна техніка – “сонячні зайчики” або “Babylights”.

Вона полягає в частковому освітленні окремих прядок, розташованих ближче до кінчиків, і створює ілюзію злегка вигорілого на сонці волосся, як часто буває у маленьких непосид, які багато часу проводять на свіжому повітрі. Особливо ефектно “сонячні зайчики” виглядають на світло-каштанових і русявих пасмах.
Babylights

Шатуш

Ще один спосіб зробити волосся “вигорілим” на вигляд. Особливістю даної техніки є використання при фарбуванні двох близьких відтінків, які, власне, і дають в результаті максимально природне освітлення. Наступного року будуть актуальні два різновиди Шатуш:

  • мелірування пасм по всьому об’єму зачіски
  • освітлення тільки кінчиків волосся

Шатуш
Шатуш

3D-фарбування волосся

3D-ефект дозволяє створити яскравий переливчастий і вібруючий колір, привертаючи тим самим увагу. Він дає можливість отримувати цікаві кольорові рішення з ефектом зміни об’єму волосся. Всі кольори після 3D-фарбування змінюють один одного, переливаються залежно від освітлення і роблять весь образ цікавим.

Технологія фарбування 3D має деякі особливості, які виключають контрасти між палітрою барвників; навпаки, всі тони повинні бути в одній кольоровій гамі, плавно переходячи з одного в інший.

Як виконувати 3D фарбування:

  • розділити пасма потиличної зони голови від вуха до вуха і пофарбувати цю частину найтемнішим барвником;
  • цей же колір наноситься і на інші корені, не зачіпаючи середину або кінчики;
  • горизонтальними проділами, товщиною не більше 1 см, прямуючи від потилиці до чола, наноситься другий колір, на півтону світліший, ніж попередній;
  • на іншу частину наноситься найсвітліший з барвників, розтушовується по довжині та на кінчиках, можна застосувати для цього два світліших відтінки за бажанням.

Мелірування таким способом створює візуальний об’єм, а стрижка набуває цікавого ефекту.
3D фарбування
3D фарбування

Каліфорнійське мелірування

Техніка дозволяє отримати красивий і натуральний ефект вигорілого на сонці волосся – темне коріння та світлі кінці. Відмінною рисою від інших способів фарбування є те, що при нанесенні фарби на волосся не використовується фольга – це дозволяє отримати плавні переходи кольорів від темніших до світліших. При цьому весь образ виглядає досить природно і, головне, цікаво.

Каліфорнійське мелірування
Каліфорнійське мелірування

Брондування та блондування

Ці дві техніки вже не перший рік є лідерами серед трендів. Брондування – схоже на мелірування. Це вид фарбування окремо вибраних пасм. Для тонування вибирається колір на кілька відтінків світліший, ніж натуральний. Способи забарвлення волосся, які використовують при брондуванні,бувають двох видів:

  • Фарбування по всій довжині пасма одним відтінком
  • Двофазна фарба, при використанні якої світліший тон наноситься від коренів, а темний — ближче до кінців.

Брондування створює ефект волосся, якого “торкнулося” сонце. ​
Брондування

Блондування – це схожий метод, але завдяки ньому відбувається освітлення всієї поверхні голови.
Блондування