КОРЕКЦІЯ ТА ФАРБУВАННЯ БРІВ ТА ВІЙ

Послуга з фарбування брів і вій покликана виправити недоліки і додати яскравість, виразність і чіткість ліній очей і брів.

Корекція брів

Брови здатні змінити вираз обличчя, надати йому строгість, здивування або ж жіночну грайливість. Красивий вигин брів надає жіночому обличчю неповторний шарм і чарівність. На жаль, не всіх жінок природа нагородила ідеальною формою брів – доводиться робити корекцію. Неправильно обрана форма брів може обернутися катастрофою, тому довірте корекцію брів професіоналам.
В нашому салоні – індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує чудовий результат – красиві, доглянуті брови ідеальної форми, які підкреслюють природну красу вашого обличчя.

Форма брів. Kорекція брів

Овальне обличчя – форма брів дугоподібна.
Квадратне обличчя – форма брів – довгі високо підняті брови.
Кругле обличчя – форма брів – підняті вгору і злегка закруглені на кінцях.
Трикутне обличчя – не рекомендуються прямі брови, краще злегка підняті вгору.
Обличчя форми ромба – форма брів – брови повинні бути злегка підняті вгору.
Вузьке довгасте обличчя – брови повинні бути прямими, віддаленими від перенісся.

Фарбування брів і вій

Красиві вії та брови – важливі для будь-якої жінки, вони підкреслюють форму очей і можуть змінити її вигляд в цілому. Забарвлення брів і вій позбавляє від щоденної необхідності фарбувати очі і брови, а також від підведення і поправки макіяжу протягом дня. Багатьом жінкам, особливо блондинкам, “безбарвні” очі не дають спокою, та й володарки рудого і русявого волосся рідко задовольняються помірним кольором своїх вій та брів.
Ми використовуємо гіпоалергенні та максимально безпечні професійні фарби відомих брендів.
Ми допоможемо підібрати твій ідеальний відтінок. Ми врахуємо твій колір шкіри, волосся та очей і оберемо найвдаліший і гармонійний відтінок.
Мрії та ідеї, пов’язані з красою твоїх очей та брів, ми легко втілимо в життя!